Založenie firmy a administratíva

Od nápadu až k založeniu firmy

Máte podnikateľský nápad a zvažujete založenie firmy, ale neviete ako nato? Prípadne sa Vám nechce čakať dlhé hodiny na úradoch a vybavovať všetky náležité dokumenty?

Zvoľte si administratívnu pomoc pri založení spoločnosti (s.r.o., v.o.s.,….) u nás s kompletným servisom. Počas celého procesu budete informovaný o priebehu a všetku administratívu vybavíme za Vás. Pomôžeme vám aj s administráciou spojenou s prepismi údajov, ako sú: zmena sídla spoločnosti, zmena obchodného mena v obchodnom registri, či rozšírenie alebo výmaz živností zo živnostenského oprávnenia. Keďže vieme aké ťažké sú začiatky v podnikaní, každému klientovi ponúkame ľudský prístup a komunikáciu a maximálnu jednoduchosť a pohodlie počas celého procesu zakladania.  Založenie firmy, online živnosti a aj ostatné prepisy a zmeny v obchodnom registri zahŕňajú taktiež kompetné poradenstvo. Založenie firmy 

Ceny, uvedené nižšie vo formulári, zahŕňajú neobmedzený počet voľných živností, súdny poplatok, sú s DPH a sú konečné bez ďalších skrytých poplatkov. Jediné dodatočné poplatky sú za overenie podpisov na dokumentoch a prípadné pridanie remeselnej alebo viazanej živnosti (7,50€/ks).

Administratívnu pomoc pri založení firmy a zmenách v obchodnom registri ponúkame v Žiline, ale prakticky online na celom Slovensku. V prípade spolupráce ponúkame klientom aj vedenie účtovníctva za zvýhodnené ceny. https://economicsolutions.sk/uctovnictvo-zilina-mzdy-dane

Založenie spoločnosti

 Založenie firmy z pohodlia     domova

založenie spoločnosti

Žiadne úrady a čakanie v radoch, len jedna návšteva notára na overenie dokumentov

Šetrenie nervov a času

Založenie s. r. o. už do 10 dní

Cena 249€ za založenie firmy je konečná, s neobmedzeným počtov voľných živností

Aj bez splatenia 5000€ na bankový účet

Bezplatné poradenstvo počas celého zakladania

Možnosť následnej spolupráce v iných oblastiach

Poskytovateľ služby Economic Solutions Slovakia, s. r. o.neposkytuje žiadne právne služby pri administratívnej pomoci pri založení spoločnosti alebo jej zmien  podľa zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácii a nenesie zodpovednosť za prípadnú nesprávnosť alebo neúplnosť poskytnutých informácií, v súvislosti s poskytovaním podnikateľského poradenstva. Poskytovateľ služieb poskytuje služby v rozsahu voľných živností. Táto webstránka sa nezaoberá poskytovaním právnych rád, ani právnych služieb a teda nemôžu byť za také považované. 

Pokiaľ v rámci našej činnosti klienti vyžadujú poskytnutie právnych služieb, odporúčame im za účelom ich poskytnutia kontaktovať osoby, ktoré sú oprávnené tieto služby poskytovať (notári, advokáti). Všetky použité formuláre sú voľne dostupnými formulármi, v ktorých administratívne doplníme údaje klientov. Poskytovateľ služby nezastupuje klientov v súdnom konaní ale len v registračnom konaní pred ORSR.

Novinky ohľadom zakladania firiem, administratívy spoločnosti a zmien v zákonoch možno nájsť na našej facebookovej stránke:  
https://www.facebook.com/economicsolutionsSK